Lalki erotyczne opinie

Od kiedy rozstałem się z dziewczyną używam lalki, którą dostałem dla jaj na 18-tkę, jest naprawdę nieźle wykonana a się nie spodziewałem tego po kumplach :P Nie jest to 100% naturalne doznanie ale jest blisko..

Cubałek

Mielismy z chlopakiem fantazje o trojkacie z jakims facetem, ale troche sie balismy, i kupilismy taka lalke z wibratorem. Jest bardzo realistyczna i moglismy jednoczesnie jej “uzywac”. Wibrator daje naprawde mocne wrazenia.

kruszynka89

Polecam wszystkim, lalki erotyczne są dzisiaj bardzo naturalne i przyjemnie się ich używa. Mam kilka różnych i uważam, że to dobra inwestycja. Fajne urozmaicenie masturbacji.

PavelEx

Żeby z lalką było fajnie, trzeba się trochę postarać, o fantazję czy chociaż nawilżenie (lubrykant). Ale jak się spełni wszystkie warunki to odczucia są dość naturalne. Jak ktoś ma fetysz Azjatek jak ja to na pewno znajdzie coś dla siebie ;)

BusteR

Kiedy wyjeżdżałam do W. Brytanii sprawiłam mojemu mężowi dmuchaną lalkę, żeby mieć pewność, że mnie nie zdradzi. Myślałam, że będzie sceptycznie nastawiony, ale spodobał mu się mój pomysł (zwłaszcza że wybrałam lalkę-nastolatkę ;-). Chociaż mówił, że prawdziwego seksu ze mną mu to nie zastąpiło, to uchroniło nas przed zdradą na pewno.

Alasiia

Mam jedna lalke jeszcze z mlodosci, ale nie dorownuje ona “uroda” tym ktore teraz sa na rynku. Teraz mozna kupic cacka, ktore idealnie odwzorowuja np jakas aktorke. Taka planuje kupic niedlugo. Na razie “jade” na tamtej od dobrych kilku lat i jest naprawde swietna mimo oldskulowego wygladu. Cyberskora naprawde dobrze imituje prawdziwa delikatna skore. Polecam wszystkie lale z tego materialu.

Henniek